Dane firmy

Ubezpieczenia nowy targ • https://www.taxstudio.pl/


Taxstudio


Szpitalna 8, 34-400 Nowy Targ

Tel: +48 690 364 144

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Biuro rachunkowe działające w Nowym Targu przy ul. Szpitalnej 8 prowadzi obsługę księgową podmiotów gospodarczych. Zgodnie z informacjami dostępnymi na stronie taxstudio.pl świadczy usługi stacjonarnie oraz online. Kadra podejmuje się działań pozwalających na rozliczenie firm mikro, spółek, przedsiębiorstw dopiero otwartych, a także tych, które funkcjonują na rynku od wielu lat.

Aby zapewnić oczekiwaną jakość świadczeń, biuro przydziela każdemu klientowi indywidualnego księgowego, który zajmuje się wszystkimi zleconymi zadaniami. Kontakt z pracownikiem można nawiązać indywidualnie albo prowadzić rozmowy i wymianę informacji bądź dokumentów online, w zależności od potrzeb. 

Oprócz obsługi księgowej biuro może także zaproponować indywidualne i grupowe ubezpieczenia. Oddział w Nowym Targu oraz główna siedziba w Łopusznej zatrudniają doradców, którzy są w stanie przygotować dla klienta personalizowaną ofertę ochrony życia, zdrowia oraz mienia, zgodnie z przedstawionymi przez niego wskazaniami.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

PPHU "BU-MOR"


Zagrodowa 67, Oświęcim

IBCS Poland


J. Piłsudskiego 46, Nowy Sącz