Dane firmy

Chrześcijańska księgarnia


Księgarnia Świętego Jacka


Wita Stwosza 11, 40-042 Katowice

Tel: +48519546101

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Książki katolickie są jednymi z najpopularniejszych pozycji wśród wiernych wierzących w Chrystusa. Wybór książek o tematyce religijnej dostępnych w księgarniach jest szeroki i aby zapewnić jak najlepszy wybór, trzeba postawić na odpowiednie miejsce. Wśród nich największy wybór książek katolickich oferuje chrześcijańska księgarnia. 

Jedną z najbardziej popularnych chrześcijańskich księgarni jest Catholic Online Shopping, założona w 2004 roku. Oferuje ona ponad 200 tysięcy pozycji zarówno katolickich, jak i protestanckich, biblijnych i innych pozycji religijnych. Szeroki asortyment obejmuje książki dla dzieci i dorosłych, a także inne produkty, takie jak filmy i płyty CD. Oprócz tego Catholic Online Shopping oferuje również szeroki wybór artykułów religijnych, takich jak książeczki i ikony. 

Kolejną godną polecenia chrześcijańską księgarnią jest Veritas Press, założona w 1991 roku. Zajmuje się ona dystrybucją książek religijnych oraz innych materiałów edukacyjnych, takich jak gry edukacyjne, religijne szablony i różne inne produkty. Obecnie Veritas Press oferuje ponad 20 tysięcy pozycji, w tym książki dla dzieci i dorosłych, a także wydawnictwa kościelne. 

Jeżeli szukasz książek o tematyce katolickiej, warto również sprawdzić Pauline Books & Media. To chrześcijańska sieć księgarni z ponad 50 sklepami na całym świecie. W swoim asortymencie posiada ponad 5 tysięcy pozycji, w tym również książki dla dzieci i dorosłych, filmy i inne materiały edukacyjne. 

Jeśli szukasz największego wyboru książek katolickich, powinieneś odwiedzić chrześcijańskie księgarnie, takie jak Catholic Online Shopping, Veritas Press i Pauline Books & Media. Te trzy miejsca oferują szeroki wybór pozycji o tematyce religijnej, a także filmy, płyty CD i różne inne artykuły. Sprawdź je i znajdź idealny prezent dla bliskiej Ci osoby lub materiały edukacyjne dla siebie!

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Doma Pak


Bratków 40, Mysłowice

Hurtownia VIVAB2B


Bocheńskiego 69, Katowice